EURO okna

ZÁKLADNÍ POPIS

Dřevo je historicky ověřený materiál, kterému dnešní nové technologie přinašejí nejširší uplatnění, dokonaly vzhled, úsporu tepla, jednoduchou údržbu a dlouho životnost, což jej předurčuje k masivnímu využití ve všech nových moderních domech s rychlou návratností vložených investic.

Okna a dveře jsou vyráběny z nastavovaných či fixních třívrstvě lepených hranolů v provedeni:

  • smrk
  • borovice
  • dub
  • meranti
  • modřín


Výrobky jsou vyráběny moderními nástroji italské firmy s rádiusem na hranách R10. Takto velký rádius (běžné eurookno R4,6) je velmi pracný na dokonalé vybroušeni při výrobě, ale konečný efekt je skvělý. Okno vypadá velmi masivně a výrazně se na výrobku eliminuje nejnáchylnější místo pro možné porušení lazury. Izolační dvojsklo je uloženo v křídle okna v hloubce 23 mm, což splňuje nejnovější evropskou a českou normu pro výrobu oken a dveří.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Základní impregnace je prováděna máčením celých křídel a rámů do makromolekulárního napouštědla, které chrání celé okno před plísněmi, zamodráním a dřevokaznému hmyzu. Po několikerém přebroušeni povrchu aplikujeme vysokotlakou metodou dva nástřiky silnovrstvé lazury výrobce Sokrates, na přání lze využít i jiné lazury. Tato povrchová úprava okna zabezpečuje dokonalou ochranu dřevených častí před povětrnostními vlivy a umožňuje infiltraci par při zvýšené vlhkosti.

Image

KOVÁNÍ + OKAPNICE

Důležitým doplňkem k výše uvedeným materiálům je celoobvodové kování MACO MULTI MATIC. Zajišťuje bezproblémové ovládání okna, otevírání, vyklopeni nebo mikroventilaci jednou klikou. Při uzavření dokonale a bezpečně chrání Vaše soukromí před povětrnostními vlivy a hlukem. K tomu též napomáhá dvoukomorové vysoce elastické těsněni po celém obvodu okna. Samozřejmostí jsou okapnice s přerušeným tepelným mostem. Jsou nabízeny v barvách: bílá, stříbrná, světlý a tmavý bronz.

Image

Za příplatek lze okna osadit replikami historických klik, např. od fy Bernat.

Image


MŘÍŽKY

Samozřejmostí je nabídka meziskelních mřížek v různých šířkách 8-18-26-45 mm. Vyráběny jsou v odstínech RAL, zlatá, světlý a tmavý bronz, či imitace dřeva. Velmi oblíbeně jsou též dřevené příčky na skle s duplexem.

Image


Decorum spol. s.r.o.
V tůních 1357/11
120 00 - Praha 2

IČ: 26421259
DIČ: CZ26421259
Spisová značka: C 80912 vedená u Městského soudu v Praze

​Mobil: +420 602 335 447
Email: mrazek@decorum.cz
ID datové schránky: 5q472j

DECORUM spol. s.r.o. - jednatel: Oldřich Mrázek
local_post_office mrazek@decorum.cz     phone +420 602 335 447